Податкова політика

22 Квітня, 2022 р., 08:57
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що у січні – березні  2022 року до  місцевих бюджетів  надійшло 99,4  млн грн земельного податку та орендної плати.

22 Квітня, 2022 р., 08:57
В ГУ ДПС у Рівненській області інформують суб’єктів господарювання, що під час періоду мобілізації, визначеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 69/2022 "Про загальну мобілізацію", затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про загальну мобілізацію", роботодавці – платники єдиного податку, які обрали спрощену систему оподаткування – фізичні особи – підприємці, які належать до другої та третьої груп платників єдиного податку, а також юридичні особи, які належать до третьої групи платників єдиного податку, мають право за власним рішенням не сплачувати єдиний внесок за найманих працівників, призваних під час мобілізації на військову службу до Збройних Сил України.

21 Березня, 2022 р., 10:09
В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що КМУ, в межах програми “єПідтримка”, затверджено перелік адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам, які втратили роботу через війну.

21 Березня, 2022 р., 10:08
ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до Закону України від 15 березня 2022 року № 2120- IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), зокрема, доповнено новим п. 40 підрозд. 5 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

21 Березня, 2022 р., 10:08
Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області наполягають на тому, що подання податкової звітності в електронному вигляді під час воєнного стану є вкрай важливим для власної безпеки.

23 Лютого, 2022 р., 11:04
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує суб’єктам господарювання, що фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку другої,  третьої та четвертої груп згідно з вимогами Податкового кодексу України зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО при здійсненні розрахункових операцій незалежно від виду діяльності та обсягу доходу.

23 Лютого, 2022 р., 11:03
Впродовж першого місяця 2022 року за забруднення навколишнього середовища суб’єкти господарювання Рівненської області перерахували до зведеного бюджету 860,5 грн. екологічного податку. Зокрема, до державного бюджету спрямовано 495,7 тис грн, а до місцевих бюджетів надійшло 364,8 тис грн  цього податку. Такі надходження перевищили суму сплаченого податку у січні минулого року на 22,5 відсотка. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній.

23 Лютого, 2022 р., 11:03
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують громадянам, що триває кампанія декларування доходів. Для того, щоб прозвітувати про отримані минулого року доходи, жителям Рівненщини не обов’язково йти до податкових інспекцій, адже декларацію про майновий стан і доходи можна надіслати  в електронному вигляді.

23 Лютого, 2022 р., 11:02
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує жителям Рівненщини, що з початку 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.