Податкова політика

08 Лютого, 2022 р., 11:24
Об’єктами одноразового (спеціального) добровільного декларування можуть бути активи фізичної особи, що належать декларанту на праві власності і знаходяться на території України та/або за її межами станом на дату подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації, зокрема, предмети мистецтва та антикваріату, дорогоцінні метали, дорогоцінне каміння, ювелірні вироби тощо.

08 Лютого, 2022 р., 11:24
В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу суб’єктів господарювання, що застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – ПРРО) регулюється Порядком реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» із змінами та доповненнями (далі – Порядок № 317), який розроблений відповідно до ст. 7 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями.

08 Лютого, 2022 р., 11:23
Законом України від 30 листопада 2021 року № 1914-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» внесено зміни до п. п. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України (ПКУ).

08 Лютого, 2022 р., 11:22
За січень   2022 року бізнес-спільнота Рівненщини сплатила до зведеного бюджету 491,3 млн грн податку на доходи фізичних осіб. З них 104 млн гривень ПДФО перераховано до державного бюджету України, відповідно місцеві громади отримали 387,3 млн гривень.

04 Лютого, 2022 р., 10:44
В ГУ ДПС У Рівненській області звертають увагу, що земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, віднесені до місцевих податків і є однією із складових податку на майно. Встановлення ставок щодо цих податків належить до повноважень сільських, селищних, міських рад та рад об’єднаних територіальних громад, які встановлюють розміри ставок виключно в межах, визначених Податковим кодексом України та затверджують їх своїм рішенням щороку до 15 липня.

04 Лютого, 2022 р., 10:44
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані станом на 01.01.2021 належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи, як: грошові кошти, валютні цінності, цінні папери, рухоме та нерухоме майна в Україні та закордоном.

04 Лютого, 2022 р., 10:43
Сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.

04 Лютого, 2022 р., 10:43
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Рівненській області  повідомляє про шахрайські дії, які неодноразово вчиняють невстановлені особи з різних номерів мобільних телефонів.

04 Лютого, 2022 р., 10:42
ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до норм Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані у разі виявлення несправностей:

04 Лютого, 2022 р., 10:41
З 1 січня розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих протягом минулого 2021 року. Податковим кодексом України визначено категорії громадян, які зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан і доходи.