Громадська рада

30 Грудня, 2021 р., 15:14
Зразок згоди Зразок заяви Зразок біографічної довідки Зразок рішення ІГС Зразок про відомості діяльності ІГС Зразок відомості про ІГС Мотиваційний лист

30 Грудня, 2021 р., 15:13
Відповідно до протокольного рішення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування нового складу  громадської ради при Сарненській райдержадміністрації у зв’язку з незначною кількістю поданих заяв термін прийому документів для участі в установчих зборах для формування нового складу громадської ради продовжено до 21 грудня 2021 року. Дата проведення установчих зборів буде повідомлена додатково.

30 Грудня, 2021 р., 14:37
Ініціативна група з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Сарненській районній державній адміністрації (надалі – Ініціативна група), керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» (зі змінами) для сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної, регіональної політики, розпочинає приймати заявки щодо кандидатур до нового складу громадської ради при Рівненській районній державній адміністрації (надалі – громадська рада).