Закон України "Про доступ до публічної інформації"

Постанова Кабінету Міністрів України "Про доступ до публічної інформації"

Указ Президента України від 5 травня 2011 року № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740  «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію»

Постанова Кабінету Міністрів України  від 21 листопада 2011 року №1277 «Питання системи обліку публічної інформації»

Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835  «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних»

Форма запиту на інформацію

Розпорядження голови райдержадміністрації від 29.12.2012 року "Про систему обліку публічної інформації в апараті Сарненської районної державної адміністрації"

Розпорядження голови райдержадміністрації від 04.11.2021 року № 340 "Про забезпечення доступу до публічної інформації в Сарненській райдержадміністрації "

Розпорядження голови райдержадміністрації від 08.11.2021 року № 346 "Про  відповідальних осіб за забезпечення доступу до публічної інформації  у  Сарненській райдержадміністрації "

Розпорядження голови райдержадміністрації від 08.11.2021 року № 347 "Про визначення спеціального місця для роботи запитувачів з документами чи їх копіями в Сарненській райдержадміністрації "

Розпорядження голови райдержадміністрації від 10.11.2021 року № 349 "Про визначення спеціального  телефону, електронної скриньки та поштової адреси для отримання запитів в Сарненській райдержадміністрації"

Розпорядження голови райдержадміністрації від 11.11.2021 року № 352 "Про організацію роботи з оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних"

Звіти щодо задоволення запитів на інформацію