Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Податкова політика

 
27 Квітня, 2022 р., 14:59
В ГУ ДПС у Рівненській області інформують суб’єктів господарювання, що тимчасово, на період дії правового режиму воєнного стану, з врахуванням того, що платники ПДВ не мають можливості реєструвати в ЄРПН податкові накладні та розрахунки коригування до них, платники податку за операціями з придбання товарів/послуг, за якими в Єдиному реєстрі податкових накладних постачальниками не зареєстровано податкові накладні та/або розрахунки коригування до них, включають до складу податкового кредиту звітного періоду суми ПДВ, сплачені (нараховані) у складі вартості придбаних товарів/послуг, на підставі наявних у платника первинних (розрахункових) документів, складених (отриманих) платником податку за операціями з придбання товарів/послуг відповідно до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
 
27 Квітня, 2022 р., 14:58
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що відповідно до норм чинного законодавства відновлено проведення фактичних перевірок суб’єктів господарювання, як юридичних, так і фізичних осіб - підприємців.
 
27 Квітня, 2022 р., 14:58
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 року № 467 (далі – Постанова), розширено кваліфіковані види діяльності Дія Сіті. 
 
26 Квітня, 2022 р., 12:03
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що тимчасово, з 1 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного стану на території України, відповідно до п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) відсоткова ставка для платників єдиного податку третьої групи, які використовують особливості оподаткування встановлюється у розмірі 2% доходу. Податковий (звітний) період для таких платників дорівнює календарному місяцю.
 
26 Квітня, 2022 р., 12:03
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до абзацу першого п.п. 8.3 п. 8 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) сума збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір) щодо задекларованих об’єктів визначається шляхом застосування до бази для нарахування Збору, визначеної згідно з п. 7 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ, ставки 2,5 відс. щодо номінальної вартості державних облігацій України з терміном обігу більше ніж 365 днів без права дострокового погашення, придбаних декларантом у період з 01 вересня 2021 року до 31 серпня 2022 року до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).
 
26 Квітня, 2022 р., 12:02
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляє, що дохід, отриманий фізичною особою – резидентом від послідовного продажу протягом звітного (податкового) року першого легкового автомобіля не оподатковується податком на доходи фізичних осіб, дохід від продажу другого легкового автомобіля оподатковується за ставкою 5 відс., а дохід від продажу третього та наступного легкового (вантажного) автомобіля оподатковується за ставкою 18 відсотків.
 
26 Квітня, 2022 р., 08:04
Головне управління ДПС у Рівненській області надає роз’яснення з питань оподаткування спадщини та подарунків.
 
26 Квітня, 2022 р., 08:04
В ГУ ДПС у Рівенській області інформують суб’єктів, що відповідно до п. 252.20 ст. 252 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для суб’єктів господарювання ставки рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за видобуті корисні копалини (мінеральну сировину), види товарної продукції гірничого підприємства якої затверджені кондиціями на мінеральну сировину об’єкта (ділянки) надр, установлюються у відсотках від вартості товарної продукції гірничого підприємства.
 
26 Квітня, 2022 р., 08:03
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що до 1 вересня 2022 року триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадянам надано можливість легалізувати свої статки, придбані за кошти, податки з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки станом на 01.01.2021.
 
26 Квітня, 2022 р., 08:03
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Рівненській області  повідомляє про шахрайські дії, які неодноразово вчиняють невстановлені особи з різних номерів мобільних телефонів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь