Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Податкова політика

 
21 Вересня, 2022 р., 08:26
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 17.08.2022 № 243 «Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Міністерства фінансів України» внесено зміни до порядків застосування реєстраторів розрахункових операцій/програмних реєстраторів розрахункових операцій (РРО/ПРРО).
 
21 Вересня, 2022 р., 08:25
В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що за вісім місяців  2022 року за результатами деклараційної кампанії фізичними особами – платниками податків Рівненщини до державного та місцевих бюджетів спрямовано 23,1 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 3,1 млн грн військового збору. Зокрема, із сплаченої суми бюджети територіальних громад області отримали понад 18 млн. гривень.
 
20 Вересня, 2022 р., 10:15
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що тимчасове обмеження в праві виїзду за межі України може застосовуватися до керівника платника податків – юридичної особи або постійного представництва нерезидента (далі – платника податків-боржника) за наявності у такого платника податків податкового боргу, для якого виконуються дві умови одночасно:
 
20 Вересня, 2022 р., 10:15
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до частини другої ст. 78 Бюджетного кодексу України  та Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної податкової служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 11.02.2019 № 60, поверненню з бюджету підлягають помилково та/або надміру сплачені суми грошових зобов’язань.
 
20 Вересня, 2022 р., 10:15
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що станом на 01.09.2022 сума податкового боргу до Зведеного бюджету платників податків Рівненщини склала 761,8 млн гривень. Зокрема, платники податків заборгували Державному бюджету 464,1 млн грн, відповідно борг перед місцевими бюджетами становить 297,7 млн гривень.
 
19 Вересня, 2022 р., 10:54
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що  у випадку перейменування назви міста, вулиці, провулка тощо, де розміщений об’єкт оподаткування, платник податків  повинен надати до контролюючого органу за основним місцем обліку Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність за формою №20-ОПП з оновленою інформацією про об’єкт оподаткування.
 
19 Вересня, 2022 р., 10:54
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що до одноразової (спеціальної) добровільної декларації декларант зобов'язаний додати копії документів, що підтверджують вартість об'єктів декларування, у разі місцезнаходження (реєстрації) активу фізичної особи за межами України та/або у разі декларування валютних цінностей, розміщених на рахунках у банках в Україні, та прав грошової вимоги, визначених п.п.«а» п. 4 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу.
 
19 Вересня, 2022 р., 10:53
У Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що за вісім місяців поточного року платникам, які перебувають на обліку в податковій службі області,  відшкодовано з бюджету 574 млн грн ПДВ, з них у серпні - 222,5 млн грн, що у порівнянні з  серпнем 2021 року більше на 53 відс, або на 77 млн гривень.
 
16 Вересня, 2022 р., 08:47
Головне управління ДПС у Рівненській  області нагадує, що відповідно до п. 1 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для виконання платіжної операції зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) або через зареєстровані фіскальним сервером контролюючого органу програмні РРО (далі – ПРРО) зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.
 
16 Вересня, 2022 р., 08:46
Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній, за вісім місяців 2022 року державні унітарні підприємства та їх об’єднання, а також господарські товариства, у статутних капіталах яких є частка держави, сплатили до зведеного бюджету 66,4 млн грн частини чистого прибутку, що на 36,8 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь