Соціальний захист

Обгрунтування харчування дітей

інформація згідно  постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року №710 (зі змінами) "про ефективне використання державних коштів"

Надання адресної благодійної допомоги тимчасово переміщеним та постраждалим людям з інвалідністю та дітям, які опинилися в скрутному матеріальному становищі через воєнні дії на території України

ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та кількісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі ДК 021-2015 09320000-8 -Пара, гаряча вода та пов’язана продукція, ідентифікатор закупівлі ҐІА-2022-08-01-006941-а

Порядок підготовки та перепідготовки фізичних осіб, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. No 430
(Офіційний вісник України, 2020 р., No 46, ст. 1472)

ПОРЯДОК подання та оформлення документів, призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду без здійснення підприємницької діяльності на професійній основі

05 Лютого, 2024 р., 15:46
         Навчальний центр по підготовці, перепідготовці та підвищенню кваліфікації кадрів Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України (далі Навчальний центр) проводить заходи із соціальної, професійної адаптації ветеранів війни, осіб які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих)  Захисників Захисниць України та постраждалих учасників Революції за такими професіями, як:

04 Січня, 2024 р., 16:03
Законом України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» передбачено, що з 1 січня 2024 року прожиткові мінімуми для основних соціальних і демографічних груп населення становлять:

22 Грудня, 2023 р., 12:19
Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.
20 Грудня, 2023 р., 12:36
Нагадуємо, що Урядовими рішеннями  з 01.01.2024 припиняється  виплата щомісячної компенсаційної виплати громадянам, які здійснювали догляд за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80- річного віку.

09 Листопада, 2023 р., 15:54
Український ветеранський фонд розпочав новий конкурс спільно з Громадською організацією «Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання».  Громадські інституції, які працюють на підтримку ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до 2,5 млн грн фінансової підтримки у межах нового конкурсу "Варто: Єднання".

11 Вересня, 2023 р., 08:53
Відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 06 вересня 2017 року №698 «Про затвердження Положення про комісію з призначення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю (зі змінами) цьогоріч  до 01 листопада департаментом соціальної політики Рівненської облдержадміністрації проводить прийом документів для визначення претендентів на отримання стипендії голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю.

08 Вересня, 2023 р., 14:55

08 Серпня, 2023 р., 10:37
Памятка для постраждалих  посадових осіб від торгівлі людьми