Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

DREAM

Цифрова екосистема для підзвітного управління відновленням
      DREAM збирає, упорядковує та публікує відкриті дані на всіх етапах проєктів відновлення в режимі реального часу, впроваджуючи найвищі стандарти прозорості та підзвітності. Будь-хто в будь-якому місці може контролювати результативність реалізації проєкту та використовувати цю інформацію для зменшення ризиків, створення точної звітності та покращення загальної ефективності проєкту. Відновлення України — масштабний процес. Два його пріоритетні напрямки: відновлення критично важливої інфраструктури та довгострокова відбудова й модернізація. Разом — це десятки тисяч проєктів, які будуть відбуватися одночасно, на різних стадіях, по всій території країни.
     DREAM — унікальна державна електронна екосистема, яка 
забезпечує єдиний цифровий маршрут для всіх проєктів відновлення.
 
DREAM: ЄДИНИЙ ЦИФРОВИЙ ІНСТРУМЕНТ ВІДНОВЛЕННЯ ДЛЯ ГРОМАД
Державна екосистема управління відновленням, яка створює єдиний цифровий шлях та «єдине вікно» для всіх проєктів відбудови та модернізації, ініційованих громадами України. Платформа забезпечує їх прозору та ефективну реалізацію на національному, регіональному та місцевому рівнях.

 

ЖИТТЄВИЙ ЦИКЛ ПРОЄКТІВ ВІДНОВЛЕННЯ НА ОСНОВІ ПРАКТИК МІЖНАРОДНИХ ФІНАНСОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ

Бізнес-процеси та методологія розробки та реалізації проєкту базується на відповідних протоколах Міжнародних фінансових організацій та окремих елементів Європейських структурних фондів. Гнучкість ІТ рішень дозволяє адаптувати цикл проєктів відповідно до потреб та пріоритетів їх ініціаторів.

 

ДЕТАЛЬНА КАРТКА КОЖНОГО ПРОЄКТУ

DREAM забезпечує повну прозорість в створенні, розробці, пріоритезації, отриманні фінансування, закупівлі, імплементації кожного проєкту на всіх рівнях. Екосистема DREAM об’єднує 9 IT рішень, розроблених в Україні, як тих, що вже успішно працюють так і тих, що знаходяться в процесі розробки, та збирає дані з них «єдиному вікні».

 

ЄДИНИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК ПРОЄКТІВ ВІДНОВЛЕННЯ

Екосистема дає можливість відбирати проєкти за багатьма фільтрами - регіон, сектор економіки, статус, ініціатор, донор, наявність проєктно кошторисної документації (ПКД), соціо-екологічної оцінки тощо.

 

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПРОФІЛЬ ОРГАНІВ УПРАВЛІННЯ

DREAM дозволяє управляти планами відновлення та розвитку (в частині об’єктів інвестицій), презентувати проєкти, комунікувати з громадою, давати оцінку попереднього досвіду, спроможності, моніторити прогрес відбудови тощо.

 

DREAM ЯК ІНСТРУМЕНТ КООРДИНАЦІЇ МУЛЬТИ-ДОНОРСЬКОЇ ПЛАТФОРМИ (MDCP)

В екосистемі презентується перелік пріоритетних для Уряду України проєктів узгоджених з оцінкою завданої шкоди та потреб на відновлення (RDNA - Rapid Damage and Needs Assessment), відбувається фіксація фінансової та іншої допомоги від партнерів, створюються аналітичні дашборди для моніторингу потреби та імплементації програм.

 

ПРОФІЛЬ СЕКТОРУ

Презентація потреб та прогресу відбудови за секторами економіки відбувається через DREAM. Екосистема дозволяє визначити стратегічні пріоритети сектору, позначити важливі проєкти та отримати зворотній зв’язок щодо неефективних проєктів.

 

ПРОФІЛЬ ФІНАНСОВОГО ПАРТНЕРА ВІДБУДОВИ

В DREAM можлива фіксація фінансових програм партнерів відбудови - їх обсягів, термінів, умов тощо, та прив’язка конкретних проєктів до програм для можливості моніторингу та контролю.

 

ЄДИНЕ ВІКНО ДЛЯ ІНФОРМУВАННЯ ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ФІНАНСУВАННЯ

DREAM - єдине вікно для інформування громад щодо потенційних джерел фінансування, їх умов та можливостей. Платформа пропонує централізований облік всіх можливих програм - бюджетних, кредитних, грантових, волонтерських тощо.

 

МОДУЛЬ АНАЛІТИКИ ТА ВІДКРИТІ ДАНІ
Комплексний аналітичний інструмент для дослідження даних із екосистеми DREAM в режимі реального часу за будь-якими напрямками доступний для всіх відвідувачів порталу. Це дає можливість відслідковувати окремі показники ефективності, щоденні звіти за секторами, громадами, фінансовими програмами тощо.

 

СИСТЕМА РИЗИК-МЕНЕДЖМЕНТУ ДЛЯ РІЗНИХ ГРУП КОРИСТУВАЧІВ

DREAM передбачає комплексну оцінку ризиків на рівні замовника, органа управління, міністерства, органів контролю тощо для підвищення ефективності реалізації проєктів та мінімізації корупційних ризиків.

 

DREAM ACADEMY - ЦЕНТР КОМПЕТЕНЦІЙ КОРИСТУВАЧІВ

При проєктному офісі DREAM створено центр підтримки та навчання користувачів по роботі з екосистемою та відбудовою в цілому, що передбачає інтегровані навчальні матеріали, підказки, роз’яснення, нормативна база, відео та текстові інструкції, MOOC курси, приклади успішних проєктів, проєкти повторного використання тощо.

 

ІНСТРУМЕНТИ ЕЛЕКТРОННОЇ ДЕМОКРАТІЇ

Кожен громадянин України може бути залучений до процесу відбудови. Екосистема передбачає залучення громадян через засоби електронної демократії - консультації та обговорення планів відновлення та проєктів, оцінку проєктів, їх ініціацію, залучення зовнішньої експертизи, моніторинг імплементації проєктів силами громадськості тощо.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь