Податкова політика

26 Квітня, 2022 р., 12:02
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляє, що дохід, отриманий фізичною особою – резидентом від послідовного продажу протягом звітного (податкового) року першого легкового автомобіля не оподатковується податком на доходи фізичних осіб, дохід від продажу другого легкового автомобіля оподатковується за ставкою 5 відс., а дохід від продажу третього та наступного легкового (вантажного) автомобіля оподатковується за ставкою 18 відсотків.

26 Квітня, 2022 р., 08:04
Головне управління ДПС у Рівненській області надає роз’яснення з питань оподаткування спадщини та подарунків.

26 Квітня, 2022 р., 08:04
В ГУ ДПС у Рівенській області інформують суб’єктів, що відповідно до п. 252.20 ст. 252 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для суб’єктів господарювання ставки рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за видобуті корисні копалини (мінеральну сировину), види товарної продукції гірничого підприємства якої затверджені кондиціями на мінеральну сировину об’єкта (ділянки) надр, установлюються у відсотках від вартості товарної продукції гірничого підприємства.

26 Квітня, 2022 р., 08:03
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що до 1 вересня 2022 року триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, під час якої громадянам надано можливість легалізувати свої статки, придбані за кошти, податки з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки станом на 01.01.2021.

26 Квітня, 2022 р., 08:03
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Рівненській області  повідомляє про шахрайські дії, які неодноразово вчиняють невстановлені особи з різних номерів мобільних телефонів.

26 Квітня, 2022 р., 08:02
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що станом на 01.04.2022 року на Рівненщині суб’єктами  господарювання за користування лісовими ресурсами Рівненщини до зведеного бюджету сплачено 29,4 млн гривень.

22 Квітня, 2022 р., 08:58
Національне агентство з питань запобігання корупції надало роз’яснення щодо застосування положень Закону України «Про запобігання корупції» та прийнятих на його виконання нормативно-правових актів. Роз’яснення надано з урахуванням положень Закону України від 03.03.2022 № 2115-IX «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни».

22 Квітня, 2022 р., 08:57
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що у січні – березні  2022 року до  місцевих бюджетів  надійшло 99,4  млн грн земельного податку та орендної плати.

22 Квітня, 2022 р., 08:57
В ГУ ДПС у Рівненській області інформують суб’єктів господарювання, що під час періоду мобілізації, визначеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 69/2022 "Про загальну мобілізацію", затвердженим Законом України "Про затвердження Указу Президента України "Про загальну мобілізацію", роботодавці – платники єдиного податку, які обрали спрощену систему оподаткування – фізичні особи – підприємці, які належать до другої та третьої груп платників єдиного податку, а також юридичні особи, які належать до третьої групи платників єдиного податку, мають право за власним рішенням не сплачувати єдиний внесок за найманих працівників, призваних під час мобілізації на військову службу до Збройних Сил України.

21 Березня, 2022 р., 10:09
В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що КМУ, в межах програми “єПідтримка”, затверджено перелік адміністративно-територіальних одиниць, на території яких надається допомога застрахованим особам, які втратили роботу через війну.