Податкова політика

12 Січня, 2023 р., 08:07
В ГУ ДПС у Рівненській області нагадують жителям Рівненщини, що з початку 2023 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2022 року. Зверніть увагу, що річну податкову декларацію про доходи за минулий рік зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2023 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких торік  не сплачено податок на доходи фізичних осіб.

12 Січня, 2023 р., 08:07
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує громадянам, що з 01 вересня 2021 року до 01 березня 2023 року в Україні проводиться одноразове добровільне декларування активів фізичних осіб, яке передбачає сплату збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування в порядку, строки і розмірах, встановлених Податковим Кодексом України.

12 Січня, 2023 р., 08:06
У 2022 році до місцевих бюджетів Рівненщини від суб’єктів малого бізнесу надійшло 886,6 млн грн єдиного податку. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий, місцеві громади регіону отримали  на майже 29 млн грн єдиного податку  більше, ніж у 2021 році.

11 Січня, 2023 р., 08:16
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу громадян, що нормами п. 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) передбачено: платники податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов'язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

11 Січня, 2023 р., 08:16
Так, така особа повинна звітувати. Платник податку, зазначений у запитанні, зобов'язаний подавати річну декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), крім випадків визначених статтею 179 Податкового кодексу, а саме, якщо він отримував доходи:

11 Січня, 2023 р., 08:15
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що перевірити термін дії кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, отриманого в Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Державної податкової служби України (далі – КН ЕДП ДПС), можна на вебсайті КН ЕДП ДПС наступним чином:

11 Січня, 2023 р., 08:15
Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області  Владислав Грабовий, упродовж 2022 року до зведеного бюджету країни від платників податків Рівненщини надійшло 8663 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з 2021 роком надходження збільшились на 2193 млн грн, або на  33,9 відсотків.

11 Січня, 2023 р., 08:14
9 січня, понеділок

06 Січня, 2023 р., 08:18
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу суб’єктів господарювання, що згідно з Податковим кодексом України (далі – ПКУ) граничний обсяг доходу для платників єдиного податку першої – третьої груп розраховується з урахуванням мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.