Більше 11 мільярдів гривень сплатили платники Рівненщини до зведеного бюджету

Дата: 05.09.2023 14:53

Платники податків Рівненщини продовжують підтримувати економіку країни, сумлінно сплачуючи до бюджету податки. Так, протягом січня – серпня поточного року до бюджетів усіх рівнів платниками області сплачено 11 млрд 363 млн гривень. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, ця сума на 25 відс. (на 2,3 млрд грн) перевищує факт надходжень відповідного періоду 2022 року.

Зокрема, до державного бюджету надійшло 4 млрд 467 млн гривень (+0,8 млрд грн до січня-серпня минулого року), а місцеві бюджети отримали 6 млрд 896 млн грн (+1,5 млрд грн).

У розрізі основних платежів за вісім місяців 2023 року найбільший приріст  порівняно з відповідним періодом минулого року становить: з податку на доходи фізичних осіб – 28 відс. (+1,5 млрд грн), податку на прибуток підприємств – 98 відс. (+0,4 млрд грн), акцизного податку з вироблених в Україні товарів – майже в 6 разів  (+0,11 млрд грн).

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави у складний воєнний час!