Податкова політика

28 Червня, 2022 р., 15:00
За п’ять місяців 2022 року суб’єкти господарювання Рівненської області перерахували до зведеного бюджету 30,8 млн грн екологічного податку, що на 3,8 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Зокрема, до державного бюджету спрямовано 22,3 млн грн, а до місцевих бюджетів надійшло 8,5 млн грн  цього податку. Про це повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній.

28 Червня, 2022 р., 08:16
На питання дозвонювачів відповідала заступник начальника управління  податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській Віта Іванчик.

28 Червня, 2022 р., 08:16
Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що відповідно до частини 4 ст. 10 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) у договорі про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування зазначаються:

28 Червня, 2022 р., 08:15
Упродовж січня-травня 2022 року суб’єкти господарювання Рівненської області сплатили до зведеного бюджету України 266 млн грн податку на прибуток підприємств, що на 19,1 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року. При цьому до державного бюджету надійшло 240,4 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці з початку року отримали 25,6 млн гривень.

14 Червня, 2022 р., 09:58
Головне управління ДПС у Рівненській  області нагадує, що основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі пальним, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом пального на території України визначено Законом України від 19 грудня 1995 року №481/95-BP «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» (далі – Закон №481).

14 Червня, 2022 р., 09:58
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що для валютних цінностей базою для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування є грошова вартість відповідного об’єкта декларування або номінальна вартість грошової вимоги, у тому числі за позиками, наданими третім особам.

02 Червня, 2022 р., 09:56
Сьогодні, у складний воєнний час, економічна стабільність нашої країни залежить, насамперед, від платників податків, які продовжують працювати, підтримувати нашу державу та сумлінно сплачувати податки. Завдяки їх громадянській позиції та патріотизму український бюджет стабільно наповнюється.

02 Червня, 2022 р., 09:56
Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що відповідно до п. п. 14.1.145 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) підакцизні товари (продукція) – товари за кодами згідно з УКТ ЗЕД, на які ПКУ встановлено ставки акцизного податку.

01 Червня, 2022 р., 08:12
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що нормами Податкового кодексу України  визначено, що від сплати земельного податку звільняються: особи з інвалідністю першої і другої групи; фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років; пенсіонери (за віком); ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.