Податкова політика

16 Вересня, 2022 р., 08:46
Як повідомила заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Зоя Хоній, за вісім місяців 2022 року державні унітарні підприємства та їх об’єднання, а також господарські товариства, у статутних капіталах яких є частка держави, сплатили до зведеного бюджету 66,4 млн грн частини чистого прибутку, що на 36,8 млн грн перевищує надходження аналогічного періоду минулого року.

12 Вересня, 2022 р., 14:53
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що за січень-липень платники податків спрямували до бюджетів усіх рівнів 5 мільярдів 279 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом  2021 року  надходження зросли на понад 1,2 млрд грн, або на 30 відсотків.

12 Вересня, 2022 р., 14:53
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області звертають увагу фізичних осіб – підприємців, що базою нарахування єдиного внеску на  загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі - ЄВ) для ФОП на загальній системі оподаткування є сума доходу, що підлягає оподаткуванню ПДФО.

12 Вересня, 2022 р., 10:12
Інформуємо громадян про можливість у будь-який час доби, 24/7 та в будь-якому місці, повідомляти податкову службу про відомі факти порушень законодавства, зокрема, щодо:

12 Вересня, 2022 р., 10:11
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу громадян, що підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан і доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (за витратами, понесеними у 2021 році, - по 31 грудня 2022 року).

12 Вересня, 2022 р., 10:11
Державна податкова служба України та її територіальні управління, зокрема Головне управління ДПС у Рівненській області, діють виключно у рамках законодавства, вся інформація щодо діяльності Служби оприлюднюється на офіційних інформаційних ресурсах ДПС.

12 Вересня, 2022 р., 10:10
Суб’єкти   господарювання Рівненщини, які  працюють за спрощеною системою оподаткування, протягом січня-серпня 2022 року сплатили до місцевих бюджетів майже 595 млн грн єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом 2021 року ця сума збільшилась  на 31 млн грн, або на 6 відсотків. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий.

08 Вересня, 2022 р., 16:05
За січень-серпень 2022 року на підтримку українських військових платники податків Рівненщини  сплатили понад 411 мільйонів гривень військового збору. За словами в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислава Грабового, порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 260 млн гривень, або на 30 відсотків. Лише у серпні до бюджету надійшло 59 млн грн, що на 21 млн грн, або 56 відсотків більше, ніж торік.

08 Вересня, 2022 р., 16:05
Законом України від 15 серпня 2022 року № 2520-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сприяння розвитку волонтерської діяльності та діяльності неприбуткових установ та організацій в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України» (набрав чинності 03.09.2022) внесено зміни до Податкового кодексу України (далі – Кодекс).

07 Вересня, 2022 р., 08:39
До місцевих бюджетів Рівненщини за вісім місяців поточного року надійшло понад 5,4 мільярда гривень податків та зборів. Приріст надходжень до минулого року склав майже 976 млн гривень. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області.