До податкової служби області надійшло 205 письмових звернень від громадян

Дата: 03.11.2023 09:20

У січні-жовтні 2023 року до Головного управління ДПС у Рівненській області надійшло 205 письмових звернень від громадян.

Із зазначених звернень 158 надійшло поштою, 24 звернення – засобами електронного зв’язку, через мережу Інтернет та 23 звернення - через органи влади та від інших органів, установ, організацій.

Всього до податкової служби області звернулось 217 громадян, із врахуванням 3 колективних та 6 анонімних звернень.

Основні питання, що порушували громадяни в зверненнях, стосувались контрольно-перевірочної роботи (28,7%), реєстраційного номеру облікової картки платника податків (27,6%), реєстрації та обліку суб’єктів господарювання (7,5%), єдиного соціального внеску (5,2%), податку на майно (5,2%) та ін.

За результатами розгляду 201 звернення від громадян виконано в терміни визначені законодавством, 4 - термін виконання ще не настав.