Запитували-відповідаємо: підприємство займається вирощуванням риби, має орендовані земельні ділянки біля ставка, землю ніяк не обробляє. Чи потрібно розраховувати мінімальне податкове зобов’язання?

Дата: 31.10.2023 14:04

Згідно з частиною другою ст. 22 Земельного кодексу України до сільськогосподарських угідь належать рілля, багаторічні насадження, сіножаті, пасовища та перелоги (рілля, що тривалий час не обробляється).

У разі, якщо орендовані земельні ділянки біля ставка належать до земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь, та за умови державної реєстрації такого права оренди, у платника податків виникає обов’язок щодо розрахунку МПЗ

Довідково: більше запитань-відповідей щодо особливостей визначення мінімального податкового зобов’язання - за посиланням https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/655500.html.