Платники податків Рівненщини реалізують своє право на доступ до публічної інформації

Дата: 26.09.2023 15:13

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності, реалізації права кожного на доступ до публічної інформації, надання інформації за запитами відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі – Закон) Головним управлінням ДПС у Рівненській області забезпечується розгляд документів з проханням надати публічну інформацію із посиланням на Закон.

Зокрема, у січні – серпні поточного року податківці області розглянули 161 такий запит, що надійшли як звичайною поштою, так і електронною.

За категоріями запитувачів запити направляли як фізичні (79%), так і юридичні особи (28%). Також 3% запитів надійшло від об’єднань громадян.

Запитувачі, зокрема, зверталися з проханням надати інформацію щодо: надання копій документів; оподаткування податком на додану вартість; податкового боргу; сплати майнових податків, ЄСВ, обліку платників тощо.

Детальніше про доступ до публічної інформації – за посиланням: