03 Липня, 2023 р., 09:18
Уберезні 2023 року стартувала комунікаційна кампанія «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олени Зеленської, мета якої – сприяти формуванню в суспільстві культури піклування про ментальне здоров’я.
30 Червня, 2023 р., 09:17
Перша леді України Олена Зеленська стала гостею спеціального сезону подкасту «Простими словами» від The Village Україна.
29 Червня, 2023 р., 11:34
З метою належної та своєчасної підготовки джерел теплової енергії, теплових мереж і теплових пунктів до роботи в опалювальному періоді 2023–2024років, а також                          попередження технологічних порушень на енергетичному обладнанні та мережах під час проходження опалювального                                     періоду
28 Червня, 2023 р., 09:29
У своїй діяльності спостережна комісія райдержадміністрації керується Конституцією України, Кримінальним, Кримінально-виконавчим кодексами України, Законом України «Про місцеві державні адміністрації», постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 (із змінами), іншими актами законодавства.

12 Червня, 2023 р., 12:19
Впродовж 13 та 14 червня 2023 року, на території Сарненської територіальної громади військові проводитимуть навчання. Мешканці деяких населених пунктів громади можуть чути звуки вибухів. Навчання планові.
09 Червня, 2023 р., 11:30
Зловмисники використовували фішингові посилання для отримання даних банківських карток громадян і надалі привласнювали гроші з їхніх рахунків.  Шістьом фігурантам правоохоронні оголосили підозри, їм може загрожувати до 12-ти років ув’язнення.
08 Червня, 2023 р., 15:37
Шахраї в інтернеті збирали гроші нібито на потреби українських захисників та отримали пожертви від понад двох тисяч осіб. Коштами вони розпорядилися на власний розсуд. Організатору схеми оголосили підозру, йому може загрожувати до восьми років позбавлення волі.