28 Березня, 2023 р., 19:56
#МістаГероїв Рік тому, 28 березня 2022 року, Сили оборони країни звільнили Ірпінь на Київщині від російських загарбників. Пекельні бої за місто тривали 23 дні.
28 Березня, 2023 р., 16:16
Відповідно до графіка виїзного прийому громадян посадовими особами Сарненської районної військової адміністрації, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації - начальника районної військової адміністрації від 15 вересня 2022 року № 97, у четвер, 30 березня 2023 року, о 10 годині в приміщенні Дубровицької міської ради виїзний прийом громадян проводитиме голова Сарненської районної державної адміністрації - начальник районної військової адміністрації Олександр КОХАН.
27 Березня, 2023 р., 12:33
Рік тому жителі козацького міста Охтирка на Сумщині пережили одні з найдраматичніших подій за всю майже 400-літню історію міста. Проте сміливість перемогла і над містом знову замайорів український стяг.
27 Березня, 2023 р., 11:43
Тростянець розташований за 35 км від кордону з росією, тому колона військової техніки окупантів зайшла на околиці міста у перший же день вторгнення.
21 Березня, 2023 р., 08:26
В умовах воєнного стану стабільне постачання електроенергії є пріоритетною та стратегічно важливою складовою функціонування державних установ, підприємств критичної інфраструктури, об’єктів оборони та населення. Відтак, дуже важливою є вчасна сплата споживачами за отримані комунальні послуги.
17 Березня, 2023 р., 14:23
Залишилося лише 2 тижні, щоб зробити свій остаточний вибір на користь боротьби та свободи.
15 Березня, 2023 р., 12:43
Інформування щодо роботи Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, здійснюється на сайті міністерства та офіційних сторінках у соціальних мережах та меседжерах.