01 Березня, 2023 р., 16:53
Відеоуроки «Дивись під ноги! Дивись куди йдеш!» розробили Фонд Східна Європа спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій.
15 Лютого, 2023 р., 15:04
Шановні жителі Сарненського району!
13 Лютого, 2023 р., 14:20
В ефірі Всеукраїнського телемарафону «Єдині новини» речниця Міністра внутрішніх справ Мар’яна Рева повідомила, що МВС отримало понад 27 тисяч звернень щодо вступу до «Гвардії наступу». Також вона розповіла про етапність добору та звернула увагу на зацікавленість і бажання із боку добровольців приєднатися до «Гвардії наступу».
10 Лютого, 2023 р., 18:37
Сьогодні начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль відвідав ЦНАП у м.Рівне. Керівник області поспілкувався і подякував рекрутерам, які записують добровольців до батальйонів.
10 Лютого, 2023 р., 12:48
Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін розповів в ефірі Українського радіо Рівне про формування Гвардії наступу на Рівненщині.