01 Травня, 2023 р., 16:24
Фізична, інформаційна, цифрова, освітня, економічна, а також суспільна. Такі шість напрямів передбачає план заходів щодо створення безбар'єрного простору у Рівненській області на 2023-2024 роки.
26 Квітня, 2023 р., 16:02
Чоловік у месенджері продавав відомості, що містили персональні дані понад 300 мільйонів осіб із різних країн. Під час проведення санкціонованого обшуку фігурант перешкоджав діям правоохоронців і завдав тілесних ушкоджень кіберполіцейському. Зловмисника затримали.
21 Квітня, 2023 р., 09:07
Такі питання обговорили на онлайновій нараді під головуванням заступника Керівника Офісу Президента України Олексія Кулеби. Рівненщину представляли перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та заступниця голови Рівненської ОДА Людмила Шатковська.
19 Квітня, 2023 р., 10:48
З 03 квітня по 14 травня 2023 року Рівненською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України буде проводитись Місяць Червоного Хреста під гаслом «Ми поруч», приуроченого 105 річниці Товариства Червоного Хреста України, та 160 річчю Всесвітнього дня Товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця.
17 Квітня, 2023 р., 10:55
Сарненська районна державна адміністрація запрошує на роботу головного спеціаліста відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сарненської  районної  державної  адміністрації.
11 Квітня, 2023 р., 16:55
На Рівненщині триває формування бригад «Гвардії наступу». Наразі в області вже 1153 добровольці, що хочуть вступити до її лав. Із них 714 вже на етапі зарахування до відповідних бригад. Частина ще проходить військово-лікарську комісію. Інші беруть участь у навчаннях, тренуються на полігонах, проходять бойове злагодження.