Сторінка на стадії наповнення.

04 Вересня, 2024 р., 14:22
Під час останнього засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» при Рівненській ОДА проаналізовано, як витрачаються бюджетні кошти на потреби шкіл Рівного.
02 Вересня, 2024 р., 15:47
Сьогодні, 2 вересня, у чотирьох ліцеях безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС України відбулися урочистості з нагоди Дня знань. Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко офіційно відкрив ліцей у Дніпрі.
29 Серпня, 2024 р., 15:44
Представники Рівненщини долучилися до селектору щодо реалізації проєкту «Національний кешбек» під головуванням Міністра економіки України Юлії Свириденко. В заході взяв участь заступник голови ОДА Олександр Кохан, а також майже 50 підприємців області.
29 Серпня, 2024 р., 15:37
При Рівненській ОДА продовжує свою діяльність робоча група "Прозорість та підзвітність". Фахівці моніторять закупівлі, які проводять громади, установи та заклади області.
28 Серпня, 2024 р., 12:15
Охорона материнства і дитинства є одним із пріоритетних напрямків Програми медичних гарантій. Тому незалежно від свого місця проживання і реєстрації, жінки при надії та породіллі можуть розраховувати на отримання якісних безоплатних послуг ведення вагітності та медичної допомоги при пологах.
23 Серпня, 2024 р., 15:41
При Рівненській ОДА продовжує свою діяльність робоча група «Прозорість та підзвітність». Фахівці моніторять закупівлі, які проводять громади, установи та заклади області.

22 Серпня, 2024 р., 13:58
У своєму офіційному Telegram-каналі Глава МВС України Ігор Клименко розповів деталі робочої поїздки на Донеччину.