12 Березня, 2024 р., 12:45
Буває, зустрічаємо військових або дізнаємося, що перед нами ветеран чи ветеранка, зринає думка — як подякувати людині за службу так, щоб не бути навʼязливим, не бовкнути зайвого, не образити?
11 Березня, 2024 р., 16:26
Відбулося чергове засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність» за участі заступниці голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської.
08 Березня, 2024 р., 14:36
Кампанія декларування за 2021-2022 роки завершилась в кінці січня. А вже до 31 березня публічні службовці повинні подати декларації за минулий рік.
08 Березня, 2024 р., 08:48
Українські жінки – це сила! Після початку повномасштабного вторгнення кількість жінок, які стали на захист Батьківщини та долучились до українського війська, зросла на 40%.
07 Березня, 2024 р., 15:56
Оперативники кіберполіції викрили двох зловмисників, які торгували в інтернеті неіснуючими товарами для військових. Фігурантам оголошено про підозру. Їм загрожує до 5 років за ґратами.
05 Березня, 2024 р., 14:32
Для кого потрібна телемережа МХ-7? Перш за все, для тих, хто хоче користуватися цифровим наземним ТБ, але зараз має проблеми з прийомом сигналу наявної мережі.
05 Березня, 2024 р., 09:19
Коли близька людина йде на фронт — це стрес для всієї родини. Страх утрати, постійні тривога і втома — усе це накопичується, виснажує і може призводити до порушень ментального здоровʼя.
04 Березня, 2024 р., 16:27
Відсьогодні в Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime
01 Березня, 2024 р., 14:02
При Рівненській ОДА продовжує свою діяльність робоча група «Прозорість та підзвітність». Фахівці моніторять закупівлі, які проводять громади, установи та заклади області.