Служба у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації запрошує на роботу головного спеціаліста служби у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації (віддалене робоче місце в м. Дубровиця).

Дата: 27.05.2024 11:04

Опис вакансії посилання

• Посадові обов’язки: забезпечення  виконання завдань щодо реалізації державної політики в сфері соціального захисту дітей  та  забезпечення організації своєчасної допомоги соціально незахищеним категоріям сімей з дітьми відповідно до Закону України «Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей», Закону України « Про охорону дитинства» та постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 “Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини”.

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта ступеня не нижче молодшого бакалавра або бакалавра .

Прийом документів (резюме встановленого зразка) здійснюється до 17.00  год.        05 червня 2024 року.

Контактні дані: Бартащук Ірина Євгеніївна

тел. +380936266862