Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України

07 Березня, 2024 р., 15:56
Оперативники кіберполіції викрили двох зловмисників, які торгували в інтернеті неіснуючими товарами для військових. Фігурантам оголошено про підозру. Їм загрожує до 5 років за ґратами.
05 Березня, 2024 р., 14:32
Для кого потрібна телемережа МХ-7? Перш за все, для тих, хто хоче користуватися цифровим наземним ТБ, але зараз має проблеми з прийомом сигналу наявної мережі.
05 Березня, 2024 р., 09:19
Коли близька людина йде на фронт — це стрес для всієї родини. Страх утрати, постійні тривога і втома — усе це накопичується, виснажує і може призводити до порушень ментального здоровʼя.
04 Березня, 2024 р., 16:27
Відсьогодні в Україні діє перший портал повідомлень про матеріали, пов’язані із сексуальним насильством над дітьми в мережі – StopCrime. Повідомити про можливий злочин на тему сексуального насильства над дітьми в інтернеті можна за посиланням: https://stopcrime.ua/net-crime
01 Березня, 2024 р., 14:02
При Рівненській ОДА продовжує свою діяльність робоча група «Прозорість та підзвітність». Фахівці моніторять закупівлі, які проводять громади, установи та заклади області.
29 Лютого, 2024 р., 14:39
Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе. Ми звикли відкладати це на міфічне «потім», але ще не пізно позбутися поганої звички.
28 Лютого, 2024 р., 09:35
Щороку, у весняний період, триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, зокрема й тими, що занесені до Червоної книги України, є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.
23 Лютого, 2024 р., 09:00
Цього разу підвищують кваліфікацію за короткостроковою програмою уповноважені особи з питань запобігання та протидії корупції.