Служба у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації запрошує на роботу завідувача сектору з питань усиновлення, опіки та піклування служби у справах дітей Сарненської районної державної адміністрації

Дата: 19.10.2023 14:53

Фото без описуОпис вакансії посилання

• Посадові обов’язки: керування діяльністю сектору з питань усиновлення, опіки та піклування,  персональна відповідальність за виконання покладених на сектор завдань і здійснення ним своїх функцій; забезпечення  виконання завдань щодо реалізації державної політики в сфері соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, відповідно до Закону України «Про забезпечення організаційно – правових умов соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та постанови Кабінету Міністрів України від 24.09.2008 №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини".

Кваліфікаційні вимоги: Вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста).

Прийом документів (резюме встановленого зразка) здійснюється до 17:00 год. 25 жовтня 2023 року.

Контактні дані: Магрело Іванна Миколаївна

тел. +380686948462