«Дороги України»: Радіодиктант національної єдності-2023.

Дата: 25.10.2023 10:36

27 жовтня 2023 року, у День української писемності та мови, який, згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського, відтепер відзначатиметься саме цього дня, з 11-ї до 12-ї години Українське радіо проводить ХХІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Всеукраїнський радіодиктант був започаткований у 2000 році командою Українського Радіо і з того часу став найбільшим україномовним флешмобом. Мета заходу – об’єднати людей навколо України в усьому світі.

Цьогоріч Радіодиктант називатиметься «Дороги України». Авторкою тексту Радіодиктанту стала поетеса, перекладачка, авторка прозових творів, лауреатка Шевченківської премії Катерина Калитко.

Читатиме актор, театральний режисер, виконавець ролі Івана Довбуша у популярному фільмі «Довбуш» Олексій Гнатковський.

Закликаємо усіх жителів Сарненщини долучитися до Радіодиктанту і написати його разом із тисячами людей по всьому світу – не для перевірки грамотності, а заради національного єднання.

Отож, 27 жовтня 2023 року об 11:00 годині увімкніть зручний для вас засіб трансляції:

Українське Радіо та Радіо Культура;

Ефір телеканалу Суспільне Культура;