Наразі у селах Рівненщини працює 105 аптечних закладів. Натомість в області є населені пункти, які не мають жодних.

Дата: 18.12.2023 08:17

Під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад Президент України Володимир Зеленський доручив забезпечити можливість отримати ліки у кожному населеному пункті, зокрема і через мережу Укрпошти за вже діючою програмою, яка має бути удосконалена.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зауважив, що Уряд вже вніс зміни до низки нормативних документів: спрощено ліцензійні умови на відкриття мобільних аптечних пересувних пунктів, а також надано дозвіл продавати і доставляти ліки поштовим операторам.

Крім того, у грудні Міністерство провело великий аптечний саміт із залученням усіх аптечних мереж з тим, щоб вони відкривали аптеки і запускали мобільні пересувні аптечні пункти у сільській місцевості.

Віктор Ляшко також наголосив на неприпустимості ганебного явища, коли керівники лікарень здають в оренду аптеки, які не працюють по програмі Доступні ліки. Такі аптечні заклади, за словами Ляшка, будуть позбавлені ліцензій.Фото без опису