31 Серпня, 2023 р., 08:18
Участь в нараді взяли заступниця голови Сарненської райдержадміністрації Руслана Савчук та представники структурних підрозділів райдержадміністрації.
30 Серпня, 2023 р., 16:42
Будинок пані Олени у селі Заградівка був зруйнований під час окупації. Ворожі снаряди пошкодили дах, вікна та стіни, а паркан вибуховою хвилею віднесло на сотню метрів.
30 Серпня, 2023 р., 16:03
У новому форматі 29 серпня відбулося засідання Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
30 Серпня, 2023 р., 09:58
Скоро до школи, і в реаліях сьогодення з’являється значно більше пунктів, про які треба подбати. Найважливіший з них — безпека дітей.
24 Серпня, 2023 р., 10:25
Інформацію щодо можливих шляхів повернення дитини або сімей з дітьми на територію України, отримання чи легалізації свідоцтва про народження дитини. З цими та іншими питаннями щодо дітей можна звернутися до Консультаційного центру Уповноваженого ВРУ з прав людини.
21 Серпня, 2023 р., 12:43
Керівники закладів освіти, персонал шкіл та садочків, також батьки Рівненщини мають змогу пройти безкоштовні курси.