Податкова політика

11 Січня, 2022 р., 09:15
Згідно пункту 296.10 статті 296 Податкового кодексу України реєстратори розрахункових операцій та/або програмні реєстратори розрахункових операцій не застосовуються платниками єдиного податку першої групи.

10 Січня, 2022 р., 08:29
Понеділок, 10 січня

05 Січня, 2022 р., 14:10
В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу суб’єктів господарювання, що перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування реєстраторів розрахункових операцій та/або програмних РРО (далі – РРО/ПРРО) з використанням розрахункових книжок (далі - РК) та книг обліку розрахункових операцій (далі - КОРО), а також граничний розмір річного обсягу розрахункових операцій з продажу товарів (надання послуг), при перевищенні якого застосування РРО та/або ПРРО є обов’язковим, встановлюються Кабінетом Міністрів України за поданням центральних органів виконавчої влади, що забезпечують формування державної економічної політики, формування та реалізацію державної фінансової політик – це визначено ст. 10 Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

05 Січня, 2022 р., 14:09
З 1 січня платники єдиного податку — фізособи-підприємці, які працюють у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов'язані при готівкових розрахунках зі споживачами використовувати реєстратори розрахункових операцій (РРО).

04 Січня, 2022 р., 15:45
 5 січня 2022 року о 10 год в приміщенні ДПІ у м.Рівне (м.Рівне, вул.Відінська, 8) відбудеться семінар-практикум на тему впровадження програмних РРО.

04 Січня, 2022 р., 15:45
В ГУ ДПС у Рівненській області інформують, що з 1 січня 2022 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

04 Січня, 2022 р., 15:44
Головне управління ДПС у Рівненській області, з метою забезпечення повноти надходжень бюджетних платежів, доводить до відома платників податків, що з 01.01.2022 року Державною казначейською службою України будуть введені в дію нові рахунки для зарахування надходжень до загального фонду державного бюджету Рівненської області.

04 Січня, 2022 р., 14:23
За 2021 рік платники податків Рівненщини спрямували до бюджету країни 11 мільярдів 846 мільйонів гривень, що на 2 млрд 510 мільйонів гривень, або на 26,9% перевищує відповідний показник 2021 року.

04 Січня, 2022 р., 14:23
В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу, що відповідно до п. 12 ст. 3 Закону України №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані вести в порядку, встановленому законодавством, облік товарних запасів, здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в такому обліку.

04 Січня, 2022 р., 10:42
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що від сплати земельного податку звільняються особи з інвалідністю першої і другої групи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери (за віком), ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України від 22 жовтня 1993 року № 3551-XII «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.