Податкова політика

27 Січня, 2022 р., 10:39
Відповідно до п. 3 розд. V Порядку реєстрації, ведення реєстру та застосування програмних реєстраторів розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 23.06.2020 № 317 «Про внесення змін до наказу Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547» програмне рішення програмного реєстратора розрахункових операцій () під час роботи в режимі офлайн має забезпечувати постійний контроль, зокрема, щодо:

27 Січня, 2022 р., 10:39
Продовжуючи тему кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2021 році, яка розпочалася з 1 січня 2022 року, в Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що окремі категорії фізичних осіб, відповідно до чинного податкового законодавства, зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

27 Січня, 2022 р., 10:38
Як повідомила заступник начальника ГУ ДПС у Рівненській  області Зоя Хоній, у 2021 році платниками податків краю до зведеного бюджету забезпечено надходження екологічного податку у сумі 55,5  млн гривень. Із загальної суми надходжень, до державної казни спрямовано майже 38,6 млн грн, до місцевих бюджетів сплачено 16,9 млн гривень.

25 Січня, 2022 р., 10:35
Головне управління ДПC у Рівненській області нагадує, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані їх проводити через зареєстровані, опломбовані та переведені у фіскальний режим роботи РРО або програмні РРО (ПРРО) зі створенням у паперовій та/або електронній формі відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій, або у випадках, передбачених Законом № 265, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок (РК) (п. 1 ст. 3 Закону від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»).

25 Січня, 2022 р., 10:35
Згідно з п. 3 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням можуть фізичні особи – резиденти, у тому числі самозайняті особи, а також фізичні особи, які не є резидентами України, але які були резидентами на момент отримання (набуття) об’єктів декларування чи на момент нарахування (отримання) доходів, за рахунок яких були отримані (набуті) об’єкти декларування, і які відповідно до ПКУ є чи були платниками податків.

24 Січня, 2022 р., 10:34
В ГУ ДПС у Рівненській області нагадують, що триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування, так звана податкова амністія.

24 Січня, 2022 р., 10:33
У минулому році до місцевих бюджетів Рівненщини сплачено 2 млн 64 тис гривень транспортного податку. Як повідомив в.о начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий, надходження від власників елітних авто-юридичних осіб склали 1 млн 240 тис гривень, від фізичних осіб та громадян -  823 тис гривень.

24 Січня, 2022 р., 10:33
Платники податків Рівненщини отримують від фахівців ГУ ДПС в області роз’яснення та практичну допомогу щодо реєстрації класичних реєстраторів розрахункових операцій та програмних РРО. Така допомога надається як в приміщенні Головного управління, так і Центрів обслуговування платників області.

24 Січня, 2022 р., 08:54
У 2021 році 311 суб’єктів господарювання, що перебувають на обліку в ГУ ДПС у Рівненській області, заявили про бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок. Їм було  відшкодовано 2 млрд 299 млн грн ПДВ. У порівнянні із 2020 роком, це більше на 153 відс, або на 1 млрд 388 млн гривень.

24 Січня, 2022 р., 08:54
В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу платників єдиного податку, що не зобов’язані застосовувати РРО/ПРРО та вести облік товарних запасів фізичні особи – підприємці – платники єдиного податку І групи.