Сарненська районна державна адміністрація
Рівненська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Податкова політика

 
08 Листопада, 2023 р., 12:36
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що порядок та підстави нарахування податкової знижки регламентуються ст. 166 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).
 
08 Листопада, 2023 р., 12:35
Упродовж січня – жовтня цього року платники Рівненщини сплатили 85 млрд 548 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження цього платежу зросли на 1 млрд 717 млн грн, або плюс 25,2 відсотка. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко.
 
08 Листопада, 2023 р., 12:35
ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що згідно з Порядком реєстрації та застосування ПРРО, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 07.07.2020 № 317, скасування реєстрації ПРРО здійснюється автоматично фіскальним сервером ДПС якщо:
 
07 Листопада, 2023 р., 15:04
ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що правові засади застосування реєстраторів розрахункових операцій та програмних реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг визначає Закон України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами (далі – Закон № 265).
 
07 Листопада, 2023 р., 15:03
ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що, починаючи з 01.01.2022, припинили дію пільги щодо незастосування реєстраторів розрахункових операцій або програмних реєстраторів розрахункових операцій (далі – РРО), встановлені пунктом 61 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.
 
07 Листопада, 2023 р., 15:03
Упродовж десяти місяців цього року суб’єкти господарювання області сплатили 9 млрд 74  млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 1 млрд 444 млн грн, або на 19 відсотків більше порівняно з відповідним періодом  минулого року. 
 
07 Листопада, 2023 р., 15:02
До місцевих бюджетів Рівненської області за десять місяців 2023 року надійшло понад 8,6 мільярда гривень податків та зборів, що на 1,7 мільярда гривень більше ніж торік. Про це повідомив очільник податкової служби області Андрій Троцко. 
 
03 Листопада, 2023 р., 15:07
 ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що суб’єкти господарювання при здійсненні торгівлі чи наданні послуг зобов’язані проводити розрахунки за них через РРО та надавати таким споживачам послуг розрахункові документи встановленої форми та змісту.
 
03 Листопада, 2023 р., 15:07
 Відповідно до п. 66.1 ст. 66 Податкового кодексу України и (далі – ПКУ) підставами для внесення змін до облікових даних платників податків є, зокрема:      інформація органів державної реєстрації;      документально підтверджена інформація, що надається платниками податків.      У разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, крім змін, які вносяться до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, та змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, платник податків зобов’язаний подати контролюючому органу, в якому він обліковується, уточнені документи протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів (п. 66.5 ст. 66 ПКУ).      Згідно з ст. 9 Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», в ЄДР містяться дані, зокрема, місцезнаходження юридичної особи та місцезнаходження (адреса місця проживання, за якою здійснюється зв’язок з фізичною особою – підприємцем).      Пунктом 9.2 розд. IX Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.12.2011 № 1588, визначено, що у разі виникнення змін у даних або внесення змін до документів, що подаються для взяття на облік, крім змін, які вносяться до ЄДР, та змін, про які платник податків повідомив за основним місцем обліку, платник податків зобов’язаний протягом 10 календарних днів з дня внесення змін до зазначених документів подати до контролюючого органу уточнені документи в такому самому порядку, як і при взятті на облік. Додаткові реєстраційні заяви за формами № 1-ОПП (для юридичних осіб та відокремлених підрозділів) (далі – заява за ф. № 1-ОПП), № 5-ОПП (для осіб, які провадять незалежну професійну діяльність) (далі – заява за ф. № 5-ОПП) подаються з позначкою «Зміни» або заява нерезидента (для іноземної юридичної компанії, організації або її відокремленого підрозділу) за формою № 1-ОПН – з позначкою «Перереєстрація/зміни».      Враховуючи викладене вище, у разі перейменування назви міста, вулиці тощо платники податків відомості про яких:      включаються до ЄДР, повідомляють про зміну зазначених даних до ЄДР та не подають заяви за ф. № 1-ОПП та ф. № 5-ОПП до контролюючих органів за місцезнаходженням/місцем проживання;      не включаються до ЄДР, повинні подати заяву за ф. № 1-ОПП або за ф. № 5-ОПП з інформацією про такі зміни до контролюючого органу за місцезнаходженням/місцем проживання.
 
03 Листопада, 2023 р., 15:06
Протягом десяти місяців   поточного року до зведеного бюджету платниками податків Рівненщини сплачено 14,2 млрд гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 23,7 відс, або на 2,7 млрд гривень, - про це повідомив керівник податкової служби області Андрій Троцко.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь