Податкова політика

02 Січня, 2024 р., 14:53
ГУ ДПС у Рівненській області нагадує суб’єктам господарювання про переваги використання сервісів податкової служби, зокрема сервісу Електронний кабінет (https://cabinet.tax.gov.ua/), який є інформаційно-комунікаційною системою, що створена для забезпечення реалізації платниками податків та державними органами своїх прав та обов’язків, визначених Податковим кодексом України, в електронному вигляді.

02 Січня, 2024 р., 14:53
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу, що на виконання вимог частини двадцять дев’ятої статті 38 Закону № 1591 «Про платіжні послуги» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 29 липня 2022 року № 894 «Про встановлення строків, до настання яких торговці повинні забезпечити можливість здійснення безготівкових розрахунків (у тому числі з використанням електронних платіжних засобів, платіжних застосунків або платіжних пристроїв) за продані ними товари (надані послуги)».

02 Січня, 2024 р., 14:52
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що за 2023 рік  платники податків Рівненщини  сплатили до бюджетів усіх рівнів 17 млрд  507 млн грн податків та зборів. За словами в.о.начальника податкової служби області Андрія Троцка, приріст до аналогічного періоду 2022 року склав 3 млрд 42 млн грн, або плюс 21 відсоток.

28 Грудня, 2023 р., 15:32
ГУ ДПС у Рівненській області вкотре повідомляє, що платникам податків Рівненщини продовжують неодноразово телефонувати шахраї,  використовуючи різні номери мобільних телефонів та просять перерахувати кошти на вказаний картковий рахунок.

28 Грудня, 2023 р., 15:31
В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу, що своєчасне доведення платникам податків реквізитів рахунків для сплати податків, зборів та платежів, відкритих Державною казначейською службою України, відбувається шляхом їх розміщення в Центрах обслуговування платників податків, на субсайті відповідного територіального органу ДПС або на вебпорталі ДПС за посиланням: Головна/Рахунки для сплати платежів (https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/).

28 Грудня, 2023 р., 15:31
 ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що суб’єкти господарювання при здійсненні торгівлі чи наданні послуг зобов’язані проводити розрахунки за них через РРО та надавати таким споживачам послуг розрахункові документи встановленої форми та змісту.

28 Грудня, 2023 р., 15:31
За одинадцять місяців 2023 року за користування надрами платники податків області сплатили до бюджетів всіх рівнів 84,9 млн грн рентної плати, що на 24,4 млн грн, або на 40 відсотків перевищує надходження відповідного періоду минулого року. Про це повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській  області.

27 Грудня, 2023 р., 16:16
Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, мають обов’язок застосовувати належним чином зареєстровані РРО/ПРРО.

27 Грудня, 2023 р., 16:16
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що Законом України від 09 листопада 2023 року № 3460-IX «Про Державний бюджет України на 2024 рік», який набере чинності з 01.01.2024, передбачено, що у 2024 році відбудеться два етапи підвищення мінімальної зарплати, яка становитиме:

27 Грудня, 2023 р., 16:15
З початку цього року до бюджетів територіальних громад Рівненської області перераховано 1 млн 913 тис гривень транспортного податку, що перевищує надходження відповідного періоду минулого року на 49 відсотків. Основна сума, а це 1 млн 80 тис гривень сплачена фізичними особами. Внесок юридичних осіб склав майже 853 тис гривень.