Податкова політика

05 Березня, 2024 р., 14:47
Протягом січня - лютого 2024 року надходження податкових платежів до місцевих бюджетів Рівненщини склали 1 млрд 440 млн гривень. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, ця сума перевищує показники за аналогічний період 2023 року на 348 млн гривень.

04 Березня, 2024 р., 14:12
В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують платникам податків, що у разі наявності у них податкового боргу, сума якого перевищила 3060 гривень, податковий орган вручає податкову вимогу та застосовує заходи стягнення податкового боргу.  Окрім того, майно боржника передається в податкову заставу.

04 Березня, 2024 р., 14:11
За два місяці поточного року платники Рівненщини сплатили до бюджетів всіх рівнів 2,7 мільярда гривень податкових платежів. Забезпечено приріст порівняно з відповідним періодом минулого року, який склав 122,7 млн гривень.  Про це повідомив  в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко

04 Березня, 2024 р., 14:11
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що триває кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році.

29 Лютого, 2024 р., 11:17
 Програмне забезпечення «ПРРО ДПС» надає можливість проведення операцій з продажу товарів (послуг) з використанням знижки та/або заокругленої надбавки як на суму окремих товарів у чеку так і на всю суму розрахункового документа. Можливо застосування знижки на суму або відсоткової знижки.         Щоб встановити знижку для всіх товарів/послуг у чеку, суб’єкту господарювання необхідно виконати наступні операції:         натиснути кнопку «Знижка на чек» у області «Кошик»;         у вікні, що відкриється, обрати тип знижки: «Знижка на суму» – для введення знижки у гривнях або обрати вкладку «Відсоткова знижка» – для введення розміру знижки у відсотках;         ввести розмір знижки та натиснути «Продовжити».         Сума знижки «Знижка на суму» розподіляється між позиціями у чеку.         При застосуванні знижки «Відсоткова знижка» введений розмір відсотка знижки застосовується до кожної позиції у «Кошику».

29 Лютого, 2024 р., 11:16
Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу платників податків Рівненщини, що сума податкового боргу до місцевих бюджетів на початок лютого 2024 року становила 302,2 млн гривень.

29 Лютого, 2024 р., 11:16
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п.п. 14.1.147 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

28 Лютого, 2024 р., 16:34
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує платникам податків, що при здійсненні розрахункових операцій суб’єкти господарювання мають застосовувати реєстратори розрахункових операцій. При цьому суб’єкт господарювання сам обирає той розрахунковий реєстратор, який оптимально підійде для ведення саме його виду діяльності: класичний чи програмний (ПРРО).

28 Лютого, 2024 р., 16:33
За інформацією Головного управління ДПС у Рівненській області, впродовж січня 2024 року до бюджетів  територіальних громад Рівненщини надійшло 15,2 млн грн акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами, що на 2,3 млн грн перевищує надходження відповідного періоду 2023 року.

28 Лютого, 2024 р., 16:33
Статтею 67 Конституції України визначено, що кожен зобов’язаний сплачувати податки і збори порядку і розмірах, встановлених законом.