20 Лютого, 2022 р., 15:09
Революція Гідності стала переломним моментом у новітній історії нашої держави. Хоча уже минуло вісім років, спогади про ті події лишились у нашій пам'яті назавжди. У День Героїв Небесної Сотні ми віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.
19 Лютого, 2022 р., 15:11
Щеплення від поліомієліту входить у перелік обов’язкових гарантованих державою щеплень.
17 Лютого, 2022 р., 15:05
Станом на 17 лютого  2022 року на Сарненщині  виявлено 80 нових випадків захворювання на COVID-19, з них:
17 Лютого, 2022 р., 14:29
У Рівненській облдержадміністрації визначились із кандидатурами для присудження стипендій голів Рівненської обласної державної адміністрації та Рівненської обласної ради на 2022 рік.
17 Лютого, 2022 р., 14:27
Сьогодні під керівництвом директора департаменту соціальної політики Рівненської облдержадміністрації Рози Слободенюк відбулася селекторна нарада. Участь у нараді в режимі відеоконференцзв’язку взяли заступник голови Сарненської райдержадміністрації Руслана Савчук, перший заступник начальника управління соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації Людмила Лохвич, головний спеціаліст служби у справах дітей Сарненської райдержадміністрації Іванна Магрело та відповідальні працівники соціального захисту та ЦНАПів територіальних громад району.
16 Лютого, 2022 р., 15:04
Станом на 16 лютого  2022 року на Сарненщині  виявлено 83  нові випадки захворювання на COVID-19, з них:
16 Лютого, 2022 р., 15:01
Сьогодні в Україні вперше відзначають День єднання. Жителі Сарненщини долучилися до одночасного підняття Державного Прапору з усією Україною. Відтак, виконати Державний Гімн України та підняти синьо-жовтий стяг на центральній площі міста Сарни зібрались голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан, голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук, Сарненський міський голова Руслан Серпенінов, представники ЗМІ, студенти та громадськість міста.
15 Лютого, 2022 р., 16:35
15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав та 33-я річниця виведення радянських військ з Афганістану.
14 Лютого, 2022 р., 12:31
На засіданні президії Конгресу місцевих та регіональних влад, яке відбулося в Харкові, Президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь про плани реалізації програми «Велике будівництво» на поточний рік.