ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ

ПОВІДОМ ПРО КОРУПЦІЮ!

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками Сарненської районної державної адміністрації, закладів і установ, що належать до сфери її управління, за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, Ви зможете повідомити про них на «лінію довіри» електронною поштою на адресу:

korupt@sarny-rda.gov.ua

Контактна особа: НАБУХОТНИЙ Роман Герасимович - уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції в Сарненській районній державній адміністрації Рівненської області

Інформація на «лінію довіри» може надаватися також анонімно. Анонімне повідомлення про порушення вимог антикорупційного законодавства підлягатиме розгляду, якщо зазначена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону підлягає перевірці у строк не більше 15 днів від дня його отримання. Якщо у вказаний строк перевірити інформацію, що міститься в повідомленні, неможливо, керівник відповідного органу або його заступник продовжують строк розгляду повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень цього Закону керівник відповідного органу вживає заходів щодо припинення виявленого порушення, усунення його наслідків та притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а у випадках виявлення ознак кримінального або адміністративного правопорушення також інформує спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції.

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обов’язкове підготовки відповіді заявнику.

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом райдержадміністрації як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Додаткова інформація для письмових та телефонних повідомлень:

м.Сарни, вул.Демократична,51,

тел.2-24-65

Як НАЗК та інші державні органи працюють з повідомленнями викривачів???