Енергетичні питання - серед першочергових

Дата: 24.07.2024 14:16

Сьогодні відбувся уже другий координаційний брифінг щодо подолання енергетичних викликів. Його провели заступники керівника Офісу Президента Олексій Кулеба та Ростислав Шурма.

Долучилися до брифінгу члени уряду, представники ОВА та органів місцевого самоврядування, міжнародні партнери. Від Рівненщини у заході онлайн взяв участь начальник ОВА Олександр Коваль.

Одна з головних тем – підготовка до опалювального сезону. Зокрема, встановлення когенераційних установок. Рівненщина наразі активно працює над цим питанням.

Водночас зусилля держави зосереджені на ремонті й відновленні енергетичної інфраструктури, розвитку розподіленої генерації, забезпеченні генераторами.

Під час брифінгу представили напрацювання щодо другого рівня захисту обʼєктів енергетичної інфраструктури.

"Продовжуємо спільними зусиллями готуватися до складного осінньо-зимового періоду, формувати комплекс заходів для підтримки української енергетики. Наша мета – щоб в оселях українців, попри усі виклики, було світло та тепло", - зазначив Олександр Коваль.