Надаєте послуги таксі? – Проводьте розрахунки через РРО або ПРРО

Дата: 08.07.2024 08:10

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що здійснення господарської діяльності з перевезення пасажирів можливе лише за умови державної реєстрації суб’єктом господарювання із зазначенням відповідного виду діяльності та отримання відповідної ліцензії.

При цьому наголошуємо на необхідності дотримання суб’єктами господарювання вимог Закону України від 06.07.1995 № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», зокрема, що суб’єкти господарювання при наданні послуг таксі повинні обов’язково застосовувати РРО та/або ПРРО при здійсненні розрахунків в салоні автотранспортного засобу та надавати споживачам послуг відповідні розрахункові документи.

Звертаємо увагу, що законність здійснення діяльності з перевезення пасажирів, зокрема таксі, постійно аналізується податковою службою.

Нагадуємо, що з 01.10.2023 року відновлено застосування штрафних санкцій за порушення у сфері застосування РРО/ПРРО.

Тож, задля попередження  настання негативних наслідків у майбутньому, наголошуємо на необхідності неухильного дотримання вимог чинного законодавства України.