Рівненщина: з початку року громади залучили 4,4 мільярда гривень податків

Дата: 08.07.2024 08:09

За 6 місяців 2024 року платники податків Рівненської області перерахували до місцевих бюджетів 4 млрд 397 млн гривень податків, зборів та обов’язкових платежів. Це на 788 млн грн більше (на 22 відсотки) порівняно з надходженнями січня-червня минулого року. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко.

Левову частку від загальної суми надходжень у бюджетах громад складає податок на доходи фізичних осіб. З початку року до місцевих бюджетів надійшло 2 млрд 974 млн грн цього податку (+ 18 відсотків до січня-червня 2023 року).

Зауважимо, що лише за умови   дотримання роботодавцями гарантій в оплаті праці найманих працівників та легалізації трудових відносин бюджети громад отримуватимуть належні суми податку на доходи фізичних осіб. Тож, закликаємо суб’єктів господарювання та громадян дотримуватись норм чинного законодавства та працювати лише у правовому полі.