Від початку року у податковій службі Рівненщини суб’єкти господарювання зареєстрували більше 2,8 тисяч програмних РРО

Дата: 05.07.2024 08:36

Головне управління  ДПС у Рівненській області інформує, що станом на 01.07.2024 року  суб’єкти господарювання  зареєстрували  більше 14 тисяч програмних реєстраторів розрахункових операцій (ПРРО).  Зокрема, за період з 01.01.2024 по 01.07.2024 року було зареєстровано 2813 ПРРО.

Всього ж бізнес Рівненщини  використовує у своїй діяльності 22249 одиниць касової техніки - 8179 класичних апаратних РРО та 14070 ПРРО. Тож платники надають перевагу використанню касових апаратів "в смартфоні».

Нагадаємо, податкова служба пропонує безкоштовне програмне забезпечення ПРРО, яке можна встановити на комп'ютер, ноутбук, смартфон, що працюють на платформах WEB, Android, iOS та Windows. Докладно про ПРРО – за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/programni-rro/prezentatsiyni-materiali/681168.html.