На розвиток територіальних громад місцеві бюджети Рівненщини отримали понад 3,6 мільярда гривень податків та зборів

Дата: 10.06.2024 14:50

У січні - травні 2024 року надходження податкових платежів до місцевих бюджетів Рівненщини склали 3 млрд 654 млн гривень. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, ця сума перевищила показники за аналогічний період 2023 року на 725 млн гривень.

Найбільшу частку у загальній сумі (65 відс.) становить податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено  понад 2 млрд 377 млн гривень.  Порівняно з січнем - травнем минулого року сума податку збільшилась на 381 млн гривень.

Також серед лідерів доходів бюджетів громад – єдиний податок (662,7 млн грн), плата за землю (283,7 млн грн), податок на нерухомість (89,9 млн грн) та акцизний податок (68,5 млн грн).

Дякуємо платникам за сумлінну сплату податків!