Щодо повернення помилково та/або надміру сплачених суми єдиного внеску платникам

Дата: 26.03.2024 10:08

Законом України від 10 серпня 2023 року №3317-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» внесені зміни до Закону України від 08 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», зокрема, частину тринадцяту статті 9 доповнено абзацом другим.

Відповідно абзацу другого частини тринадцятої статті 9 не підлягають поверненню помилково та/або надміру сплачені суми єдиного внеску платникам, щодо яких у порядку, встановленому Законом України "Про санкції", прийняті рішення про застосування спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), протягом строку застосування таких санкцій.