Платники єдиного податку Рівненщини спрямували до місцевих бюджетів понад 320 мільйонів гривень

Дата: 12.03.2024 14:51

Суб’єкти господарювання Рівненщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня – лютого  поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 320,49  млн грн єдиного податку.

За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, порівняно з аналогічним періодом минулого року сплата єдиного податку збільшилась на 128  млн гривень, або 67 відсотків.

Значна частка надходжень – це внесок фізичних осіб - підприємців. Вони перерахували до бюджетів громад 261,1 млн грн єдиного податку.

В свою чергу, внесок юридичних осіб становить 41,8 млн грн, а сільськогосподарських товаровиробників – 17,5 млн грн цього платежу.

Нагадаємо, що єдиний  податок у повному обсязі зараховується до місцевих скарбниць та займає друге місце у структурі їх надходжень.

Дякуємо платникам, які  сумлінно сплачують податки та підтримують місцеві громади!