До 31 березня публічні службовці повинні подати декларації за минулий рік

Дата: 08.03.2024 14:36

Кампанія декларування за 2021-2022 роки завершилась в кінці січня. А вже до 31 березня публічні службовці повинні подати декларації за минулий рік.

Про це під час брифінгу в РівнеОДА повідомив завідувач Сектору з питань запобігання корупції ОДА Віктор Жижчук.

«Звертаю увагу, що за несвоєчасне подання або недостовірні дані в декларації настає адміністративна та кримінальна відповідальність. Тож закликаю службовців своєчасно та відповідально відзвітувати за свої статки», - сказав Віктор Жижчук.

Опісля успішно поданого документу, суб’єкт матиме право внести за необхідності зміни протягом 30 днів.

«Усі декларації перевіряються автоматично на предмет технічних, логічних чи арифметичних помилок. А згодом, документи з найбільшим рівнем ризику  проходять перевірку уповноваженими фахівцями НАЗК», - повідомив спікер.

Також як нагадав Віктор Жижчук, при Рівненській ОДА діє робоча група «Прозорість та підзвітність», яка займається моніторингом закупівель в області. Її завдання - контроль за раціональним використанням коштів.