Як жителям Рівненщини налаштувати прийом українського мовлення МХ-7

Дата: 05.03.2024 14:32

Для кого потрібна телемережа МХ-7? Перш за все, для тих, хто хоче користуватися цифровим наземним ТБ, але зараз має проблеми з прийомом сигналу наявної мережі.

На відміну від наявної мережі цифрового наземного телебачення, мультиплекс MX-7 спроєктовано у смузі частот метрового діапазону, які краще огинають перешкоди.

Перегляд такого цифрового ефірного телебачення не потребує оплати. Потрібно лише мати необхідне обладнання.

Щоб прийняти сигнал нової телемережі, потрібні:

- власне телевізор;

- тюнер DVB-T2 (вбудовані у більшість сучасних телеприймачів; для телевізора старої моделі може знадобитися окремий тюнер-приставка);

- телеантена (зовнішня чи внутрішня).

Якщо ви зараз користуєтеся цифровим ефірним телебаченням, але сигнал слабкий та/чи часто пропадає - спробуйте підключитися до телемережі МХ-7.

Налаштування телеканалів багатоканальної цифрової телевізійної мережі MX7 схожі на різних типах цифрових приймачів або телевізорів, але можуть відрізнятися виглядом інтерфейсу та розділів меню.

Для цього просто запустіть режим автопошуку каналів у меню тюнера (якщо він окремий) чи телевізора. Як саме це зробити - вказано в інструкції до вашої моделі обладнання.

Якщо все вийде, у вас на телевізорі додатково з’являться канали мережі МХ-7.