Кампанія декларування доходів громадян - 2024

Дата: 12.02.2024 15:09

ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що 01 січня 2024 року розпочалась кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2023 році, яка триватиме до 01 травня 2024 року.

На  Рівненщині  у січні 2024 року громадянами вже подано 320 декларацій про майновий стан і доходи за 2023 рік та задекларовано доходів на суму 43 млн гривень.

Зокрема, громадянами, які зобов’язані задекларувати доходи, подано 279 декларацій та самостійно нараховано податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб у сумі 943  тис грн  та 211тис грн - військового збору.

Громадянами, які згідно з законодавством мають право на отримання податкової знижки, подано 41 декларацію. До повернення з бюджету внаслідок використання права на податкову знижку підлягає 238 тис гривень.

Пам’ятайте, від відповідального ставлення платників податків до вимог законодавства та своєчасного виконання конституційного обов’язку залежить фінансова стабільність нашої держави, соціальний захист громадян.