Чому різняться ціни на рибу? Рівненська ОДА аналізує тендери громад

Дата: 24.01.2024 16:46

Громади Рівненщини активно проводять тендерні процедури. Переважно купують продукти для лікарень та закладів освіти, а також послуги, зокрема харчування, перевезення дітей та вивезення сміття.

З метою попередження корупції тендерні процедури вивчає робоча група «Прозорість і підзвітність» при Рівненській ОДА. Фахівці перевіряють публічні закупівлі, що здійснюються в області, районах та громадах.

«Під час аналізу останніх тендерів у системі Прозоро виявили дисбаланс у закупівлях риби, зокрема хеку. Ціни в громадах суттєво різняться на один і той вид продукції. Нас це насторожило, тому проаналізуємо цю ситуацію більш детально», - розповіла начальниця відділу внутрішнього аудиту ОДА Лариса Ковбасюк.

Нагадаємо, на сайті РівнеОДА діє окремий розділ щодо проведених в області тендерів. Сторінка є відкритою та доступною для усіх користувачів.

На сьогодні тут розміщені повідомлення про понад 100 тендерів, проведених за останній тиждень.