«Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч» на Рівненщині: команди вже активно тренуються

Дата: 16.01.2024 12:15

Учні Рівненщини активно тренуються у рамках ініціативи «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

Це, нагадаємо, масштабний спортивний рух, що стартував у всіх областях Україні. Проєкт втілюється під патронатом Офісу Президента України, Міністерства освіти і науки та Міністерства молоді та спорту.

Учнів чекають етапи змагань на різних рівнях у пʼяти видах спорту: баскетбол, волейбол, футзал, спортивне орієнтування та черліденг.

Школярі Дубровицького ліцею завершили відбірковий перший етап і зареєструвалися в другому. Команди змагалися з волейболу між 10-11 класами та футзалу між 5-9 класами.

Вболіваймо за найкращих. Згуртованість, перемоги та нові емоції - ми готові до цього!Фото без описуФото без описуФото без опису