З інформацією про ставки місцевих податків та зборів можна ознайомитись на веб - порталі ДПС України

Дата: 18.12.2023 14:44

В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу платників податків, що відповідно до вимог статті 12 Податкового кодексу України сільські, селищні, міські ради та ради об'єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, в межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення та податкових пільг зі сплати місцевих податків і зборів та подають їх копії до контролюючих органів за місцезнаходженням об'єктів оподаткування (в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків і зборів).

На веб-порталі ДПС розміщено зведену інформацію про розмір та дату встановлення  на відповідних територіях ставок місцевих податків і зборів, а також про встановлені податкові пільги, які надані в електронному вигляді органами місцевого самоврядування.

Ознайомитись зі ставками місцевих податків і зборів, встановленими кожним органом місцевого самоврядування в Україні, можна за посиланням: https://tax.gov.ua/zakonodavstvo/podatki-ta-zbori/stavki-mistsevih-podatkiv-ta-zboriv/