Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

Дата: 06.12.2023 10:08

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДЕРЕВООБРОБНА ЄВРОЛІС" (ТОВ "ДЕРЕВООБРОБНА ЄВРОЛІС"; ідентифікаційний код юридичної особи з ЄДРПОУ: 40283699; юридична адреса: 11001, Житомирська обл., м.Олевськ, вул.Промислова, 11; фактична адреса ділянки Гальбин-24: Рівненська обл., Сарненський р-н, 2,7 км на південний захід від села Олексіївка; тел.: (098) 829 57 23; електронна адреса: eurowood65@gmail.com) має намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами з метою виконання вимог ЗУ "Про охорону атмосферного повітря".

Висновок з оцінки впливу на довкілля № 100-202322310397/1 від 26.10.2023 р.

Основна діяльність - добування інших корисних копалин та розроблення кар’єрів. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел відбуваються при проведенні розкривних і видобувних робіт, транспортуванні порід, від тимчасових відвалів, від рекультиваційних робіт, від зварювальних робіт, при металообробних роботах, при заправці дизпаливом.

Викиди забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на які планується отримати дозвіл (т/рік): залізо та його сполуки - 0,000009, манган та його сполуки - 0,000001, суспендовані частинки недиференційовані за складом - 6,1911, вуглеводні граничні С12-С19 - 0,016.

Заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не передбачені/не розробляються так як об’єкт відноситься до 2-ї групи.

Заходи щодо скорочення викидів, природоохоронні заходи щодо скорочення викидів не передбачені/не розробляються так як відсутній понаднормативний розрахунковий вплив на межі чи за межами СЗЗ.

Пропозиції щодо дозволених обсягів викидів відповідають законодавству (згідно інструкції про вимоги до оформлення документів № 448 від 27.06.2023 р.).

Зауваження та пропозиції громадськості щодо дозволу на викиди можна надсилати до Рівненської ОДА (на адресу: 33028, Рівненська обл., м. Рівне, майдан Просвіти, 1, тел. (0362)26-08-35) та Сарненської РДА (на адресу: 34500, Рівненська обл., Сарненський р-н, м. Сарни, вул Демократична 51) протягом 30 календарних днів з дати опублікування.