Платники податків Рівненщини продовжують сумлінно підтримувати державу сплаченими податками

Дата: 04.12.2023 14:00

Завдяки активній громадянській позиції та патріотизму платників податків Рівненщини бюджет країни стабільно отримує такі необхідні кошти для Збройних Сил України та соціальних виплат нашим громадянам.

Так, до зведеного бюджету у січні – листопаді поточного року  платники краю сплатили 15,9 млрд гривень.  За словами в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, така сума перевищила надходження січня-листопада 2022 року на 2,9 млрд гривень.

Зокрема, до державного бюджету надійшло 6,6 млрд грн, до місцевих бюджетів – 9,3  млрд гривень.

Крім того бюджет країни отримав майже 10 млрд грн єдиного внеску, що більше як за відповідний період минулого року на 1,5 млрд гривень.

Аналізуючи надходження до зведеного бюджету у розрізі платежів, найбільшу частку займають: ПДФО, військовий збір, рентні платежі, ПДВ, податок на прибуток та єдиний.

Дякуємо платникам за фінансову підтримку держави!