На Рівненщині фізособами вже сплачено до бюджету більше 10 млн грн мінімального податкового зобов’язання

Дата: 29.11.2023 11:44

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує фізичним особам, що платники податків, у яких у наявності та/або користуванні (оренді, суборенді, емфітевзисі, постійному користуванні) є земельні ділянки, віднесені до сільськогосподарських угідь, мають обов’язок сплачувати податки у вигляді мінімального податкового зобов’язання (Закон України від 30 листопада 2021 року №1914).

У 2023 році мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) вперше сплачується за звітний 2022 рік.

Станом на 1 листопада цього року податківцями області сформовано 40204 податкових повідомлень-рішень. Загальна сума податкових зобов’язань, визначених в повідомленнях-рішеннях, складає майже 61 млн гривень. Загальна сума вже сплаченого фізичними особами МПЗ – 10,3 млн гривень.