Працівників культури Сарненщини привітали з професійним святом

Дата: 09.11.2023 15:18

Урочистості, присвячені Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва, відбулися у приміщенні Сарненської міської ради, де відзначили досягнення цієї сфери.

Участь у заході взяла начальниця управління освіти, культури, охорони здоров'я та спорту райдержадміністрації Людмила Макриця.

Особливі слова вдячності та визнання були присвячені найкращим фахівцям у сфері культури. Людмила Макриця вручила їм почесні грамоти від голови Сарненської районної державної адміністрації за значний внесок у розвиток культурної сфери регіону та високий професіоналізм.

Вітаємо всіх працівників культури та висловлюємо вдячність за збереження та примноження нашого культурного спадку!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису